Top

حزب اللهی افراطی

account_boxنویسنده : علی روحانی قوچانی collections_bookmarkناشر : انتشارات عماد فردا
درباره این کتاب بیشتر بدانید ...

من تحلیل‌گر سیاسی نیستم. از فتنه‌ی بعدی هم خبر ندارم اما خوب می‌دانم که دشمن از اینکه جبهه حزب الله تضعیف شود خشنود می‌گردد. می‌دانم دشمن از اینکه یک حزب اللهی، جبهه خود را با نقد غیر منطقی تخریب کند و حزب اللهی دیگری به او برچسب بزند، حمایت می‌کند.

در اصل، این مجموعه تلاشی است در راستای جهاد مقدس فرهنگی در زمینه‌های دینی، فرهنگی و تربیتی که در دو بخش نگاشته شده است. بخش اول این مجموعه جنبه کالبد شکافی و نقد داشته است و بخش دوم به ارئه راهکارهای عملی می‌پردازد.

از متن کتاب:

من عمار نیستم اما کسانی که لباس طلحه و زبیر بر تن کرده‌اند، برایم کامنت‌های تهدیدآمیز می‌گذارند و من در نبودن بسیاری از دوستانم حتی در خط مقدم فضای مجازی هم، احساس تنهایی می‌کنم. اسپم‌های گوگل به جان قلم من افتاده‌اند و هکرها مدام در تلاش‌اند تا آرمان مرا هک کنند. وقتی قدرت موساد در مورد من نتوانست کاری از پیش ببرد، سایتم را در لیست سیاه خودش قرار داد و از موتورهای جستجو حذف کرد. وصیتنامه‌ام را نوشته‌ام. دلم می‌خواهد، مانند پدر موشکی ایران روی سنگ قبرم بنویسند: «اینجا کسی خوابیده است که آرزوی نابودی اسرائیل را داشت.» باور کنید آرزویم «موتزراً کفنی مجرداً قناتی شاهراً سیفی» است ولی مرا به امور سطحی واداشته‌اند و نفسم را گرفته‌اند.