Top
کتابخوان

با عضویت در سرویس کتابخوان با هزینه روزانه 400 تومان شما میتوانید کتاب بخوانید و همچنین امکان خرید کتاب با قیمت نیم بها برای شما میسر است.

دانشیار

ضرورت آموزش در روند پیشرفت افراد بر هیچکس پوشیده نیست اما با توجه به کمبود وقت در جوامع کنونی و همچنین نیاز به حضور در کلاسهای درس, محقق شدن این نیاز کمی دور از دسترس می نماید.خوشبختانه امروزه با استفاده از تکنولوژی روز می توان این کمبود وقت و وابستگی به حضور در کلاس را به شکل مطلوبی جبران نمود. اپلیکیشن "دانشیار" با بهره گیری از مجربترین اساتید کشور امکان آموزش در هر جا و هر زمان را برای شما فراهم آورده است.

تک چرخ

بازی تک چرخ یه بازی ایرانی راجع به موتور سواریه. شما توی این بازی باید از بین موانع و مردم توی خیابون ها و پیاده رو ها لایی بکشید و جلو برید. هدف اینه که بیشترین مسافت ممکن رو بدون تصادف برید و البته تا جایی که میتونید سکه جمع کنید. همینطور ماموریت هایی هم برای شما در نظر گرفته شده که با انجام اونها میتونید سطح خودتون رو بالا ببرید و لقب های جدید دریافت کنید. اگه دوست داشتید میتونید یه چهره جوات برای خودتون توی بازی درست کنید تا همه شما رو با اون چهره ببینند. توی بخش "رده بندی" میتونید رکوردهاتون رو با بقیه مقایسه کنید و ببینید توی جدول رده بندی ما چندمید. همینطور میتونید چهره بقیه رو ببینید و کلی بخندید! بازی مجانیه. منتظر چی هستید؟ دستکش های موتور سواری رو دستتون کنید و برید لایی کشی! عضویت در سرویس با ارسال عدد 1 به شماره 3070756

فرار بزرگ

اگر بدنبال بازی های هیجان انگیز با گرافیک بالا و جذاب هستید ، بازی جذاب فرار بزرگ را نصب کنید.در جاده ی بی انتها بتازید و برای کسب امتیازات بیشتر در مسیر خود سکه های موجود را جمع آوری کنید. شما میتوانید با قابلیت هایی که در مسیر وجود دارد با هر وسیله ای حتی تانک و هواپیما نیز به راه خود ادامه دهید. محدودیت زمان و تعقیب و گریز توسط پلیس نیز به هیجان این بازی می افزاید. اتومبیل خود را بردارید و راه خود را پیدا کنید! قبل از اتمام وقت به نقطه‌ی پایان برسید. مهارت‌های رانندگی خود را به نمایش همگان بگذارید. افکتهای زیبای صوتی و تصویری این برنامه همچنین روان بودن بازی و سرعت خوب عملکرد باعث میشود هر کاربری به این بازی جذب شود. با کسب امتیازات بیشتر میتوانید هر انچه از بدنه و قدرت ماشین خود میخواهید، ارتقا دهید.

پیشخوان همراه

کنکور همراه

کیبورد صوتی

کیبورد هوشمند سیگما

والپی والپیپیر

آقای سر آشپز

جنگ پایدار

مترجم همراه

جعبه ابزار حرفه ای

ماشین باز

کلاب بدنسازی

آشپزی آنلاین

اتفاقیه