Top
پیشخوان

این برنامه شامل بیش از 200 روزنامه و مجله میباشد. قیمت روزنامه و مجلات نیم بها است. یک امکان شگفت انگیز در این برنامه وجود دارد . کاربران همراه اول میتوانند با اشتراک روزنامه و مجله دلخواهشان روزانه بلافاصله پس از انتشار آنرا بروی گوشیشان داشته باشند و هزینه نیم بها بر روی قبض تلفن همراه آنها خواهد آمد. برای دریافت اشتراک کافی است 1 را به 3070757  ارسال نمایید تا بر روی اپلیکیشن کوشی موبایل شما فعال گردد.  

کتابیار

با عضویت در سرویس کتابیار هزینه روزانه 400 تومان شما میتوانید کتاب بخوانید و همچنین امکان خرید کتاب با قیمت نیم بها برای شما میسر است.

دانشیار

ضرورت آموزش در روند پیشرفت افراد بر هیچکس پوشیده نیست اما با توجه به کمبود وقت در جوامع کنونی و همچنین نیاز به حضور در کلاسهای درس, محقق شدن این نیاز کمی دور از دسترس می نماید.خوشبختانه امروزه با استفاده از تکنولوژی روز می توان این کمبود وقت و وابستگی به حضور در کلاس را به شکل مطلوبی جبران نمود. اپلیکیشن "دانشیار" با بهره گیری از مجربترین اساتید کشور امکان آموزش در هر جا و هر زمان را برای شما فراهم آورده است.

تک چرخ

بازی تک چرخ یه بازی ایرانی راجع به موتور سواریه. شما توی این بازی باید از بین موانع و مردم توی خیابون ها و پیاده رو ها لایی بکشید و جلو برید. هدف اینه که بیشترین مسافت ممکن رو بدون تصادف برید و البته تا جایی که میتونید سکه جمع کنید. همینطور ماموریت هایی هم برای شما در نظر گرفته شده که با انجام اونها میتونید سطح خودتون رو بالا ببرید و لقب های جدید دریافت کنید. اگه دوست داشتید میتونید یه چهره جوات برای خودتون توی بازی درست کنید تا همه شما رو با اون چهره ببینند. توی بخش "رده بندی" میتونید رکوردهاتون رو با بقیه مقایسه کنید و ببینید توی جدول رده بندی ما چندمید. همینطور میتونید چهره بقیه رو ببینید و کلی بخندید! بازی مجانیه. منتظر چی هستید؟ دستکش های موتور سواری رو دستتون کنید و برید لایی کشی! عضویت در سرویس با ارسال عدد 1 به شماره 3070756

آکورد

سرویس ارائه موسیقی در قالب اپلیکیشن

کلیپچه 500

پاپیروس

سرویس ارایه کتابهای دیجیتال در قالب فایل قابل مطالعه در موبایل

برخط

سرویس ارایه ویدیو آموزشی در قالب اپلیکیشن موبایل میباشد.

ردیاب

سرویس مکان یاب و مدیریت تماس ها

داروخانه همراه

اطلاعاتی جامع در ارتباط با نام و عوارض دارو های مختلف

کتابیار

با عضویت در سرویس کتابیار هزینه روزانه  500 تومان شما میتوانید کتاب بخوانید و همچنین امکان خرید کتاب با قیمت نیم بها برای شما میسر است.

امگا

سرویس ارائه کلیپ های آموزشی و سرگرمی در قالب اپلیکیشن

گرامافون

سرویس ارائه موسیقی در قالب اپلیکیشن

آووکادو

سرویس ارائه ویدیوهای رژیمی و سلامتی در قالب اپلیکیشن موبایل

سوتبال

سرویس ارائه ویدیوهای ورزشی و فوتبالی در قالب اپلیکیشن

پاپریکا

سرویس ارائه ویدیو های آشپزی در قالب اپلیکیشن موبایل

داروخانه همراه

سرویس ارائه اطلاعات دارویی در قالب اپلیکیشن

آیین نامه همراه

سرویس ارائه سوالات آیین نامه و مقررات راهنمایی و رانندگی در قالب اپلیکیشن

آنتی ویروس هوشمند

آنتی ویروس هوشمند

ضبط مکالمه

ضبط صدای هوشمند

اینستا دانلودر

اپلیکیشن دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام

تانک جنگی

بازی هیجان انگیز تانک جنگی

بلک لیست

اپلیکیشن هوشمند بلاک لیست تماس ها

پیشخوان همراه

نرم افزار پی دی اف خوان اندروید

اتفاقیه