Top
پیشخوان

این برنامه شامل بیش از 200 روزنامه و مجله میباشد. قیمت روزنامه و مجلات نیم بها است. یک امکان شگفت انگیز در این برنامه وجود دارد . کاربران همراه اول میتوانند با اشتراک روزنامه و مجله دلخواهشان روزانه بلافاصله پس از انتشار آنرا بروی گوشیشان داشته باشند و هزینه نیم بها بر روی قبض تلفن همراه آنها خواهد آمد. برای دریافت اشتراک کافی است 1 را به 3070757  ارسال نمایید تا بر روی اپلیکیشن کوشی موبایل شما فعال گردد.  

کتابخوان

با عضویت در سرویس کتابخوان با هزینه روزانه 400 تومان شما میتوانید کتاب بخوانید و همچنین امکان خرید کتاب با قیمت نیم بها برای شما میسر است.

دانشیار

ضرورت آموزش در روند پیشرفت افراد بر هیچکس پوشیده نیست اما با توجه به کمبود وقت در جوامع کنونی و همچنین نیاز به حضور در کلاسهای درس, محقق شدن این نیاز کمی دور از دسترس می نماید.خوشبختانه امروزه با استفاده از تکنولوژی روز می توان این کمبود وقت و وابستگی به حضور در کلاس را به شکل مطلوبی جبران نمود. اپلیکیشن "دانشیار" با بهره گیری از مجربترین اساتید کشور امکان آموزش در هر جا و هر زمان را برای شما فراهم آورده است.

کلیپچه

قوانین بارگذاری ویدیو در کلیپچه ویدیو های انتخاب شده برای بارگذاری باید شامل ویژگی های زیر باشند : • دلخراش و آزار دهنده نبودن • مغایرت نداشتن با شئونات اخلاقی و عرف جامعه • اهانت آمیز نبودن به مقامات سیاسی • نداشتن موزیک متن غیر مجاز • عدم ایجاد تنش و التهاب سیاسی در سایت • عدم تمسخر یک شهروند • اهانت آمیز نبودن به اقلیت های قومی و مذهبی - مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر ، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده کاربران است. - پس از بارگذاری ویدیو، حقوق مربوط به انتشار، حذف و ویرایش ویدیوهای بارگذاری شده نزد کلیپچه محفوظ خواهد ماند. - سایت کلیپچه تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی میگردد و قابل پیگیری است .

تک چرخ

بازی تک چرخ یه بازی ایرانی راجع به موتور سواریه. شما توی این بازی باید از بین موانع و مردم توی خیابون ها و پیاده رو ها لایی بکشید و جلو برید. هدف اینه که بیشترین مسافت ممکن رو بدون تصادف برید و البته تا جایی که میتونید سکه جمع کنید. همینطور ماموریت هایی هم برای شما در نظر گرفته شده که با انجام اونها میتونید سطح خودتون رو بالا ببرید و لقب های جدید دریافت کنید. اگه دوست داشتید میتونید یه چهره جوات برای خودتون توی بازی درست کنید تا همه شما رو با اون چهره ببینند. توی بخش "رده بندی" میتونید رکوردهاتون رو با بقیه مقایسه کنید و ببینید توی جدول رده بندی ما چندمید. همینطور میتونید چهره بقیه رو ببینید و کلی بخندید! بازی مجانیه. منتظر چی هستید؟ دستکش های موتور سواری رو دستتون کنید و برید لایی کشی! عضویت در سرویس با ارسال عدد 1 به شماره 3070756